2013.12.14 - HC Rudolec : HC Řečice (1:3) - Žďár nad Sázavou

Název

Popis

Zhodnocení Lukáše Veselého (vedoucí mužstva, Řečice): "Do zápasu jsme vstupovali s vědomím, že můžeme jen překvapit, což se nám podařilo zhruba v polovině první třetiny, kdy jsme šli do vedení. Avšak houževnatý Rudolec ještě před první sirénou vyrovnal. Ve druhém dějství jsme dali gól, který se ukázal být vítězným. Zápas se odehrál ve vysokém a poměrně vyhroceném tempu na obou stranách, čemuž odpovídá i poměr vyloučených."
Branky a nahrávky: P. Šustáček 2, P. Kříž (J. Dostál, Michal, J. Šandera). – Pejchal. Vondráček 2. Rozhodčí: Jirčík, Zelený. Vyloučení: 11:9, navíc P. Kříž, J. Šandera, O. Šustáček všichni 10 min. OT, O. Šandera (všichni Řečice) 25 min TH – Chalupa 25 min. TH, Lad. Šerejch (oba Rudolec) 10 min. OT. Využití: 1:0. Diváci: 50. Třetiny: 1:1, 1:0, 1:0. Řečice: R. Kříž – J. Dostál, M. Dostál, M. Drdla, Kaláb, P. Kříž, Michal, O. Poul, P. Poul, V. Šacl, J. Šandera, O. Šandera, F. Šustáček, O. Šustáček, P. Šustáček, L. Veselý. Rudolec: Šutka – Bernard, Boháček, Chalupa, Chytal, Klimeš, L. Křesťan, Voj. Musil, Pejchal, Ptáček, Lub. Šerejch, Lad. Šerejch, R. Vomela, M. Vomela, T. Vomela.