2014.09.20 - HC Rudolec : HC Přibyslav (3:4) - Žďár nad Sázavou

Název

Popis

Zhodnocení Vojtěcha Musila (hráč, Rudolec): "Gól jsme dokázali vstřelit až na začátku druhé třetiny za stavu 0:2. Chytli jsme se, otočili na 3:2, ale z vedení jsme se dlouho neradovali. Za vyrovnaného stavu jsme zakončili samostatný únik bohužel pouze do břevna a soupeř z pozdějšího závaru v brankovišti pět minut před koncem dotlačil puk za čáru. Stejně jako proti Písečnému jsme koncovku nezvládli, a tyto body nám mohou hodně chybět."
Branky a nahrávky: Voj. Musil, J. Ptáček, D. Zelený (Vlad. Musil 2, R. Pejchal) – L. Svoboda 2, M. Neubauer, M. Teml (C. Křepinský, L. Svoboda, P. Svoboda, M. Vlček). Rozhodčí: M. Hájek, M. Fiksa. Vyloučení: 3:3. Bez využití. Diváci: 16. Třetiny: 0:1, 3:1, 0:2. Rudolec: P. Šutka – J. Bernard, R. Chytal, L. Křesťan, Voj. Musil, Vlad. Musil, R. Pejchal, J. Ptáček, L. Šerejch, Lad. Šerejch, R. Vomela, T. Vomela, D. Zelený. Přibyslav: Z. Benák, K. Hájek, C. Křepinský, L. Koubek, P. Musil, M. Neubauer, P. Strašil, L. Svoboda, P. Svoboda, T. Svoboda, J. Škareda, M. Teml, R. Teml, M. Vlček.