2015.02.13 - HC Rudolec : HC Lísek (2:4) - Žďár nad Sázavou

Název

Popis

Zhodnocení Radka Špatky, hráč Lísek: "První semifinálový zápas jsme zvládli díky zlepšenému výkonu ve třetí třetině a výborně chytajícímu brankáři Kubíkovi. Během utkání jsme hned osmkrát hráli v oslabení, z toho dvakrát jsme soupeři darovali přesilovku pět na tři. Toho se musíme v odvetě vyvarovat."
Branky a nahrávky: Horák, Prudký, Mar. Svoboda, Špatka (Horák, Matuška, Prudký, Mar. Svoboda, Mich. Svoboda) – L. Šerejch, Zelený (Vl. Musil, Pejchal, L. Šerejch). Rozhodčí: Fiksa, Hájek, Štěpánek. Vyloučení: 8:5. Využití: 0:1. Diváci: 95. Třetiny: 2:1, 0:1, 2:0. Stav série: 1:0. Lísek: Kubík – Mich. Svoboda, Matuška, Vokurka, Navrátil, Mar. Svoboda, Horák, Prudký, Skřepek, Špatka, Dvořák. Rudolec: Šutka – Bernard, Chalupa, Chytal, Křesťan, Vo. Musil, Vl. Musil, Pejchal, Ptáček, Lu. Šerejch, La. Šerejch, R. Vomela, T. Vomela, Zelený.