2013.10.18 - HC Rudolec : HC Vatín (2:1) - Žďár nad Sázavou

Název

Popis

Zhodnocení Ivety Mokré (fanynka, Vatín): „V první třetině vyrovnaného utkání se soupeři podařilo vsítit dva góly, na které jsme i přes několik gólových šancí dokázali odpovědět až ve třetí periodě. Hráči Rudolce si i přes závěrečný tlak jednobrankové vedení pohlídali."

Branky a nahrávky: Štěpánek Boháček, T. Vomela (L. Křesťan, Ptáček). Rozhodčí: Hájek. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. Diváci: 27. Třetiny: 0:2, 0:0, 1:0. Vatín: K. Sobotka Mar. Straka, Mokrý, Krejčí, Vondrák L. Šíma, Váša, Štěpánek, Pešek, Láznička, Hubený, L. Sobotka, J. Macek. Rudolec: Šutka Bernard, Boháček, Chalupa, Chytal, Křesťan, Pejchal, Ptáček, Lub. Šerejch, Lad. Šerejch, R. Vomela, T. Vomela.